دنیای اعداد

این اعداد هستند که حکومت می کنند. افلاطون


مقدمه

پروفسور نوویکوف استاد ریاضیات جهان مسلمان شده است.

استاد برجسته ریاضیات جهان که در سالهای 2002 تا 2005 فعال ترین استاد جهان در رشته ریاضی شناخته شده است ,علت مسلمان شدن خود را معجزه قرآن دانست .

وی گفت: مدتها در حل یک مسئله مهم ریاضی ناتوان شده بودم

که عصری در عالم خواب و بیداری مردی با لباس عرب و چهره ای گندم گون به خوابم آمد و به من گفت :حل مسئله تو در قرآن است , سه روز آن را در سینه بگیر تا مسئله ات حل شود . من نیز چنین کردم و بعد از سه روز جواب مسئله را یافتم .و بعد از این اتفاق دو سال درباره قرآن و دین اسلام تحقیق و مطالعه کردم و نتیجه گرفتم که شاید منظور آن شخص گرفتن معارف قرآن در سینه بوده است نه جلد آن. 

و فهمیدم قرآنی که با گرفتن جلد آن در سینه این اتفاقات می افتد اگر معارف آن را در سینه بگیریم چه اتفاقات بزرگی خواهد افتاد و قرآن می تواند منشا بسیاری از اتفاقات بزرگ و سرنوشت سازی باشد که سعادت و رستگاری بشر را تضمین می کند و به همین دلیل تصمیم گرفتم که مسلمان شوم و حاضرم با تمام قوا همه تکالیف اسلام را به طور کامل انجام دهم چون قرآن حق است پس همه تکالیفی هم که برگرفته از قرآن باشند نیز حتما حق است. 


شایان ذکر است این پروفسور بزرگ جهان هم اکنون 47 سال دارد و تا کنون به هیچ مذهبی اعتقاد نداشته و لاییک بوده است ولی اکنون شیعه شده است و به خاطرارادت به امام جعفر صادق (ع) بنیانگذار مذهب جعفری اسم جعفر را برگزیده و پروفسور نوویکوف هم اکنون پروفسور جعفر نام دارد. 

نوویکوف استاد ریاضیات جهان مسلمان شده است.

علوم مربوط به امام جعفر صادق چنان پیشرفته و حیرت انگیز است که حتی در مواردی ، علوم امروزی نیز در درک آن عاجز است و این از معجزات ائمه شیعه است که چنین درک عظیمی از علوم داشته اند ولی اکثر ما از آن غافلیم ولی کسانی که حتی خدا را هم قبول ندارند در فهم آن از شیعیان جلو میزنند.

 منبع: http://worldofmathematics.blogfa.com

طبقه بندی: دانشمندان،

[ چهارشنبه 24 مهر 1392 ] [ 04:59 ق.ظ ] [ مهران عامری ]

[ نظرات() ]


  • کد نمایش افراد آنلاین
  • کسب درآمد
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات